Патріарху закарпатської хірургії Дезидерію Петнегазі виповнюється 90!

Сьогодні, 27 квітня, чергове засідання Вченої ради УжНУ розпочалося із надзвичайно приємної події: ректор Володимир Смоланка привітав із прекрасним ювілеєм, який настане через 2 дні, – 90 річчям – одного з перших випускників нашого університету, кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України Дезидерія Петнегазі. Ректор побажав ювіляру, що виховав не одне покоління закарпатських хірургів і який донині працює в Ужгородській міській клінічній лікарні, міцного здоров’я і наснаги. І від імені усієї медичної спільноти краю подякував патріарху закарпатської хірургії за невтомну працю впродовж уже 65 років.

Дезидерій Сигізмундович виступив із коротким зверненням до Вченої ради: «У самому сміливому сні я не міг собі уявити, що, як один із перших випускників УжДУ, буду мати можливість виступати на засіданні Вченої ради Ужгородського національного університету. Це для мене велика честь. Дозвольте подякувати за увагу до моєї скромної персони та високі нагороди: Почесну грамоту університету і чудове видання книги про мій життєвий шлях.

Вся моя сім’я – і я, і дружина, і діти, і зять, і невістка, і внуки – отримали освіту в стінах УжНУ. Я дуже сподіваюся, що й правнуки будуть вчитися саме в Ужгороді» - підсумував ювіляр.

Вітаємо Дезидерія Сигізмундовича і бажаємо многая літ і міцного здоров’я!