Обрано голів студентської ради і СНТ ФСН.

Обрано голів студентської ради і  СНТ ФСН.

21 вересня  2017 року відбулися збори студентів факультету суспільних наук задля обрання голови студентської ради та голови студентського наукового товариства.

Заступник декана факультету з виховної роботи доц. Гиря В.І. подякував активістам за пророблену роботу, наголосив на проблемах, які необхідно вирішувати представникам новообраного активу.

Новим головою студентської ради факультету суспільних наук обрано Владислава Котигорошка, студента ІІІ курсу напряму підготовки «Психологія», а головою студентського наукового товариства – Романа Іванцика, студента ІV курсу напряму підготовки «Політологія».

У зборах взяли участь голова студентської ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Вікторія Микулянець та голова профбюро студентів факультету суспільних наук Інгрід Мацко.