НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «100-річчя запровадження державної служби в Україні: історичні віхи становлення та перспективи розвитку у контексті реформування»

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Міжрегіональне управління Нацдержслужби
у Львівській та Закарпатській областях

Факультет суспільних наук

Юридичний факультет

Навчально-науковий центр з підвищення кваліфікації публічних службовців

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

В рамках конференції відбудеться презентація моногрофії доктора юридичних наук, професора Михайла Савчина «Сучасні тенденції конституціоналізму у контексті глобалізації та правового плюралізму»

Дата проведення: 25 травня 2018 року

Місце проведення: Ужгород, аудиторія 201 Головного навчально-лабораторного корпусу УжНУ, вул. Університетська 14 а.

Початок конференції: 11.00

Контакта особа: