11.05.2017

На факультеті туризму та МК провели змагання на кубок декана з футболу

У четвер, 11 травня, на полі для міні-футболу провели змагання на кубок декана студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету. У турнірі взяли участь чотири команди студентів 1-3 курсів та збірна викладачів.

Ігри студентських команд тривали майже дві години та запам’яталися глядачам яскравими голами і напругою. У студентському етапі перемогла команда третьокурсників «Шайтани», яка у фіналі зустрілася із збірною викладачів вишу.

Незважаючи на запеклу боротьбу, атмосфера фінального матчу була товариською та святковою. Підтримати своїх прийшло чимало охочих: студенти, викладачі та, звісно, команда чарівних черлідерів УжНУ. Однак найбільш запальну підтримку спортсмени отримали від декана факультету Наталії Габчак, яка перед початком змагань привітала присутніх та побажала учасникам яскравої гри, а протягом усіх ігор активно підтримувала команди з трибуни.

За результатами проведених ігор, третє місце посіла збірна студентів першого та другого курсів «Готельні титани», друге – команда викладачів університету, а переможцем турніру стала команда студентів третього курсу «Шайтани».

Інформаційно-видавничий центр УжНУ