«Міс УжНУ- 2017» – краса, грація та … пропозиція руки і серця

У середу, 17 травня, у Закарпатському музично-драматичному театрі відбулося грандіозне дійство – обирали найкрасивішу дівчину Ужгородського національного університету. Дівчата дефілювали в народних костюмах, купальниках, дизайнерських та вечірніх сукнях.

За титул «Міс УжНУ - 2017» боролися сімнадцять представниць прекрасної статі з медичного, економічного, фізичного, стоматологічного, математичного, географічного, біологічного, історичного, хімічного, юридичного факультетів та факультетів міжнародних економічних відносин, іноземної філології, здоров’я та фізичного виховання, історії та міжнародних відносин, а також Українсько-угорського навчально-наукового інституту. Дівчата повинні були продемонструвати не тільки вроду, але й грацію, спокусливість та вміння поводитися на сцені.

Оцінювало красунь поважне журі у складі проректора з науково-педагогічної роботи УжНУ Ігоря Короля, заступника міського голови Ужгорода Олександра Білака, переможниці конкурсу «Міс УжНУ – 2016»  Анастасії Дацюк, начальника управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталія Ерфана, арт-директора конкурсу краси «Міс Закарпаття» Олени Яреми та стиліста Юлія Антала.

Вітальним словом відкрив свято проректор Ігор Король: «Кожна з учасниць уже здобула перемогу, адже стала найкрасивішою на своєму факультеті. Нині ж відбувається суперфінал. Бажаю всім гідно представити себе, продемонструвати не тільки красу, але й розум. Свято починається».

Дефілювали сценою та тішили око глядачам  дівчата декілька разів протягом усього конкурсу. Чарівні учасниці демонстрували і дизайнерське вбрання, і колоритні вишиванки, дивували під час оригінального конкурсу та тішили (особливо чоловічу частину залу) під час дефіле в купальниках. Змагалися учасниці й в інтелектуальному конкурсі.

Вечір, де за перемогу бореться така кількість представниць слабкої статі, – вже приречений на успіх. Однак тішили глядачів цього вечора також і розважальною програмою. Запальної атмосфери та невимушеності додавали ведучі заходу – викладач факультету туризму Тудор Кілару та журналістка, теле- і радіоведуча Катерина Засухіна. На кожну репліку цієї веселої «парочки» зал реагував нестримним сміхом, і цей настрій не вщухав до самого закінчення вечору.

Між виходами конкурсанток публіку розважали команда черлідерів УжНУ, співак Сергій Роман, колективи танцювальної студії «BLITZ», театр вогню та світла "DragonFly", команда гумористів із Мукачева -  "БУМ", неймовірно драйвовий гурт «Fajta band” та співачка Вікторія Булеца. Остання ж після свого виступу отримала подарунок, який запам’ятається на усе життя. Коханий Вікторії запропоновував їй руку та серце – дівчина без вагань погодилася.

Поки судді радилися, учасниці конкурсу краси ще один раз вийшли на сцену, але дефілювали вже у вечірніх сукнях. Опісля кожна дівчина отримала свій міні-титул. «Міс фото», «Міс грація», «Міс ніжність», «Міс глядацьких симпатій», «Міс посмішка» та багато інших номінацій цього вечора знайшли своїх власниць.

Однак найцікавішим та непередбачуваним стало оголошення переможниці конкурсу «Міс УжНУ - 2017». За рішенням суддів, другою віце-міс стала студентка факультету історії та міжнародних відносин Христина Азархова, першою віце-міс – представниця юридичного факультету Евеліна Ягер. Корону та титул найкрасивішої дівчини УжНУ здобула студентка медичного факультету Ксенія Бонка.

Насичена розважальна програма, яскраві дефіле конкурсанток та професійна робота ведучих зробили цей вечір незабутнім та подарували насолоду. А організатори вивели цей конкурс на новий рівень. Вітаємо чарівних учасниць, які гідно боролися за перемогу, а також пару закоханих, що розділила радісну подію з глядачами!

Вероніка Кобаль,

Інформаційно-видавничий центр УжНУ