УжНУ підписав Меморандум про співробітництво з міжнародною компанією IBM

Нещодавно факультет інформаційних технологій розпочав активну співпрацю з міжнародною компанією ІВМ. Черговим кроком у її реалізації стало укладання меморандуму про співробітництво між двома структурами. З боку Ужгородського університету документ підписав ректор Володимир Смоланка, від міжнародної корпорації – генеральний директор IBM в Україні Пенко Дінев.

3 листопада представники факультету інформаційних технологій ДВНЗ «УжНУ» – декан факультету Ігор Повхан та доцент кафедри програмного забезпечення систем Василь Кут відвідали представництво компанії ІВМ в Києві. Це й не дивно, адже саме факультет інформаційних технологій виступив ініціатором співпраці нашого університету з потужною світовою корпорацією. На зустрічі була погоджена дорожня карта співпраці між УжНУ та міжнародною компанією IBM, також обговорювали можливості приїзду представників компанії ІВМ до Ужгородського університету.

Детальніше можна ознайомитися на сайті Медіацентру УжНУ.