Вперше у новому тисячолітті математики виграли університетську першість з міні-футболу

Нещодавно завершилися загально-університетські змагання з міні-футболу, які увінчалися тріумфом математичного факультету. Його команда в нелегкій боротьбі зуміла вибороти перше місце.

Як зазначає гравець команди Микола Роботишин: «Завдання команди - попасти в трійку призерів. Те що ми виграли, це справді було несподіванкою, сюрпризом. У півфіналі та фіналі ми обіграли дві, на мою думку, найсильніші команди змагань - інженерно-технічного факультету та факультету здоров’я та фізичного виховання. У півфінальному поєдинку ми виграли значною мірою завдяки фарту, гра була рівною, ми виграли тільки у серії пенальті.  А у фіналі ми здобули перемогу з рахунком 2:0 у команди факультету здоров’я та фізичного виховання. Причиною успіху я вважаю те що ми грали командно, хотіли виграти».

«Правильна мотивація - це половина шляху до перемоги... за кілька днів до змагань з футболу ми їздили на екскурсію у Вучкове, де під час спілкування між студентами та викладачами виникла ідея про «мотиваційний розподіл додаткових балів» та було обговорено склад майбутньої команди» - жартує заступник декана математичного факультету Павло Мулеса.

Склад команди-переможця:

1. Роботишин Микола
  2. Білінський Роман ( капітан)
  3. Дуран Володимир
  4. Міговк Михайло