31.03.2017

Студенти юридичного факультету взяли участь в усних дебатах IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу в Києві.

Дане змагання проводилось Європейською арбітражною палатою серед студентів юридичних факультетів українських та зарубіжних ВНЗ.

За результатами проведення заочного етапу IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, 6 команд успішно пройшли до наступного етапу змагання та помірялись силами на усних дебатах в Залі Вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Юридичний факультет УжНУ представляли студенти 2 – 5курсів, а саме Стефанюк Станіслав (2 курс), Ільницький Тарас (4 курс), Селебинка Юрій (5 курс), Філіп Микола (5 курс).

Конкурс був побудований за моделлю розгляду спору в міжнародному арбітражі (за Регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ЄАП) і проходив англійською мовою.

За результатами дебатів учасник команди Ільницький Тарас здобув диплом кращого оратора змагань. Загалом, команда показала достойний рівень знання міжнародного комерційного права та вільне володіння англійською мовою.