23.12.2016

Студентка юридичного факультету посіла перше місце з настільного тенісу.

Студентка юридичного факультету  посіла  перше місце з настільного тенісу.

Щиро вітаємо Пензеник Аллу – студентку Юридичного факультету  Ужгородського національного університету з першим місцем у відкритій обласній першості відділення Комітету ФВС МОНУ та обласного фізкультурно-спортивного товариства « Колос » з н/тенісу серед команд ВНЗ III – IV р. а. (дівчата) у 2016 році . Ще в тринадцять років Алла не на жарт захопилася спортом . Щотижневі тренування та неабияка жага підкоряти нові висоти сприяла збільшенню кількості перемог дівчини .

Юридичний факультет пишається своїми студентами , які щоразу достойно захищають його честь у різних сферах діяльності . Ужгородський національний університет сприяє розвитку талантів , підтримує своїх студентів та спрямовує їх енергію у правильне русло . Тож , Аллі Пензеник ми бажаємо успіхів та нових перемог .

Як казав Річард Ніксон : « Я не знаю нічого , що виховувуло б волю до перемоги краще , ніж спортивні змагання » . Спорт загартовує не тільки тіло , але і розум .

Студенти , приєднуйтесь до спортивного життя університету ,- це ніколи не буває зайвим !