Олексій Куруца та Габріела Мазютинець долучилися до волонтерської ініціативи до Дня програміста

День програмі́ста — професійне свято програмістів, яке відзначають 256-го дня року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний — 13 вересня).

Центр інформаційних технологій УжНУ (Олексій КуруцаГабріела Мазютинець) також долучились до волонтерської ініціативи до #ДняПрограміста, щодо презентації перспектив роботи за ІТ-спеціальностями у загальноосвітніх навчальних закладах України. Ініціативу Асоціації "Інформаційні технології України" було підтримано Міністерством освіти і науки України, Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та іншими партнерами (зокрема, фонд BrainBasket Foundation). Даний захід було проведено по всій Україні у кількох сотнях шкіл. ІТ-ники зі всієї України завітали до учнів 8-11 класів та розповіли їм про специфіку роботи в IT індустрії. Ми провели відкриті уроки в 10-А класі ЗОШ №19 (м. Ужгород) та в 8-А класі ЗОШ (смт Середнє).

Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 (10-А клас)

Протягом сьогоднішнього дня представники IT-сфери зустрічалися зі школярами та спілкувалися з ними про перспективні ІТ-спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук. Крім того, спікери розповіли про власний досвід роботи в ІТ компанії та про те, як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом. У зустрічах взяли участь представники команди BrainBasket, ментори та координатори проекту Technology Nation по всій Україні.

Ми - ІТ-ники віримо, що можемо стати цікавим прикладом для майбутніх фахівців. Для тих, хто вже скоро стане основою економічного і технологічного зростання України.

Вітаємо із професійним святом!

За інформацією Центру інформаційних технологій.