28.03.2017

Третій Крок в майбутнє

28 березня 2017 р. у житті сто тридцяти п’яти лікарів-інтернів факультету післядипломної освіти та до університетської підготовки став особливим днем. Вони складали інтегрований ліцензійний іспит «Крок 3. Загальна лікарська підготовка». Випробування є важливим етапом та ключовим моментом допуску майбутніх лікарів до самостійної лікарської діяльності. Розуміючи це, колектив ФПОДП доклав багато зусиль для досягнення успішного результату молодими вихованцями. Протягом місяця викладачі проводили інтенсивну підготовку інтернів за розробленою власною методикою. І це дало свої результати.

Так, середній бал іспиту склав 82,6%, що на 2,5% вище за минулорічний. Окремо слід виділити той факт, що двадцять сім лікарів-інтернів показали результат від  90% до 97%. Такий показник є одним з кращих у державі.За визначні успіхи лікарі-інтерни були нагороджені подякою деканату факультету післядипломної освіти та до університетської підготовки тв цінними подарунками. Окрім цього, вчена рада рекомендувала відмінникам зарахувати автоматично перевідний іспит.