26.09.2017

Перший міжнародний стоматологічний конгрес Dentsply Sirona World СНГ 2017

22-23 вересня відбувся широкомасштабний захід у світі стоматології, а саме, Перший міжнародний стоматологічний конгрес DentsplySironaWorld СНГ, який транслювався в онлайн-режимі для більше ніж 30-ти країн світу. Конгрес проходив в Центрі Міжнародної Торгівлі в м. Москва, Росія і обʼєднав навколо себе більше 1200 спеціалістів стоматологічної індустрії всіх напрямків: профілактика, реставрація, ендодонтія, імплантологія, а також дитяча стоматологія та протезування.

Осторонь конгресу не залишився також і наш стоматологічний факультет. Всі викладачі кафедр напередодні пройшли реєстрацію та у лекційній аудиторії разом із студентами мали змогу бачити конгрес в онлайм-режимі. Кожному зареєстрованому учаснику буде вислано сертифікат конгресу.

В рамках конгресу ми мали змогу побачити виступи лекторів, лікарів-стоматологів світової величини: Даміано Паскуаліні і Еліо Берутті (Італія) – ендододонтія та проблеми при лікуванні зубів, Сімоне Грандіні (Італія), Щербаков Віктор (Росія) – реставрація зубів, Андреас Курбад (Німеччина) – CAD/CAM система в стоматології, Йохен Петерс (Німеччина) - протезування зубів, Маркус Дагнелід (Швеція) - імплантологія та інші. Завдяки синхронному перекладу на декілька мов світу, конгрес дав змогу лікарям обмінятися досвідом з колегами інших країн.

Організатор конгресу - DentsplySirona – фірма-виробник, світовий лідер стоматологічної продукції. Фірма пропонує лікарям-стоматологам не просто окремі продукти, але цілі комплекси рішень, повний робочий процес та найсучасніші матеріали для вирішення проблем лікування зубів.

Данко Ельвіра