Команда кафедри КСМ успішно виступила на студентській олімпіаді з системного програмування

XІX Всеукраїнська студентська олімпіада з системного програмування відбулася 04-07 квітня 2017 року на базі кафедри Обчислювальної техніки та програмування Національного технічного університету "Харківський політехнічний університет".

Олімпіада проводилась у два тури. Тур I – теоретичний, для аналізу теоретичних знань учасників змагань (без використання комп’ютерів). Оцінювалися знання як з фундаментальних дисциплін (теорія алгоритмів та методи обчислень, теорія інформації та кодування, і т.п.), так і з професійних дисциплін підготовки сучасних системних програмістів. Тур II – практичний, пов’язаний з розробкою програм на комп’ютерах.

За підсумками двох турів команда ДВНЗ "УжНУ" у складі:

Митуля Юрій Михайлович, Петечук Владислав Васильович, Шпачинський Валентин Степанович - студенти другого курсу кафедри комп’ютерних систем та мереж, спеціальність «Комп’ютерна інженерія»

здобула третє місце.

Вітаємо призерів олімпіади!

Кафедра комп’ютерних систем та мереж