09.06.2017

Колектив стоматологічного факультету УжНУ вітає своїх колег з захистом кандидатських дисертацій!

29 та 30 травня 2017 року відбулися успішні захисти кандидатських дисертацій на засіданні спеціалізованої Вченої ради К 61.051.08 при Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» МОН України, наших колег, Горзов Людмили Федорівни на тему «Клініко-лабораторне обґрунтування ефективності лікування хронічних гінгівітів у дітей 12-15 років з незнімною ортодонтичною апаратуратурою», Холодняка Олександра Володимировича на тему «Лікування, профілактика та прогнозування локалізованих запальних захворювань тканин пародонта» та Васька Артура Артуровича на тему «Вдосконалення діагностики та лікування каріозних уражень зубів у дітей які проживають в низинній частині ендемічної зони».

Весь колектив стоматологічного факультету УжНУ щиро вітає вас з прекрасним захистом дисертацій, ми пишаємося, що наш відносно молодий факультет поповнюється такими достойними кандидатами медичних наук, а також хочемо побажати вам досягнення успіхів, натхнення та професійних звершень у вашій роботі!

Колектив стоматологічного факультету