2045

Кандидати на посаду голови Студентської ради представили свої програми

В середу, 19 квітня, в ректораті Ужгородського національного університету відбулися дебати кандидатів на посаду голови Студентської ради. Познайомитися з претендентами прийшло чимало студентів, які продемонстрували свою небайдужість до важливих організаційних змін.

Зустріч розпочав чинний голова Студради Олександр Варшава, який привітав присутніх зі святами та побажав дебатерам успіху. Голова ЦВК УжНУ Олександр Лошак розповів присутнім про правила дебатів, визначив регламент та порядок виступів.

Першою до трибуни вийшла студентка  четвертого курсу економічного факультету Вікторія Микулянець. Дівчина розпочала свою презентацію з короткої біографії та характеристики своєї суспільної діяльності.

«Роботу на посаді голови Студради УжНУ можна розділити за декількома напрямками: організація культурно-масових та спортивних заходів, реалізація фундаментальних проектів, покращення умов навчання та відпочинку студентів. Планую організовувати масові заходи, де студенти могли б вільно спілкуватися між собою, знайомитися з цікавими людьми, черпати досвід. Саме тому вважаю доцільним продовжити традицію проведення «Ліги сміху», систематичні поїздки за кордон, організації та проведення «Скалка-фесту» та «Тижня дружби», - зазначила Вікторія.

Вона наголосила, що планує спрямовувати свою роботу і на вдосконалення побутових умов студентів, облаштування територій при факультетах для відпочинку студентів, покращення стану СЦД «Ювентус», оздоровчої бази «Скалка» та ГК «Плішка». Також планує створити «воркспейс», де б студенти могли поєднувати навчання та роботу і були для цього забезпечені всім необхідним.

Наступним до слова був запрошений кандидат від юридичного факультету, студент третього курсу Павло Величко, який розпочав свою презентацію з розподілу роботи за ключовими напрямками: «Перш за все це публічна та систематична діяльність органу студентського самоврядування, адже ми повинні подавати ту інформацію, що стосується та цікавить студентів. Також це підтримка студентських ініціатив, що позитивно впливають на освітній процес, та оперативне вирішення проблемних питань студентів».

Павло наголосив, що важливою також є співпраця Студради з органами місцевої та центральної влади і конструктивна участь студентського активу в управлінні вищим навчальним закладом.

Закрив трійку презентацій виступ студента стоматологічного факультету Тараса Гринчака: «Для початку хотів би всім запропонувати новий проект, який має назву «Студентська рада 2.0». Його суттю є поділ Студентської ради на певні відділи: культурно-творчий, соціально-побутовий, науковий; комітети з підтримки студентського спорту, з розвитку міжнародних відносин, з питань та проблем гуртожитків і комісію з контролю якості освіти».

У своїй презентації Тарас також наголосив на важливості створення електронної пошти, куди б студенти могли надсилати свої листи з побажаннями чи прохання про допомогу. Хлопець також не оминув тему проведення культурно-масових заходів та продовження доброї традиції – благодійних поїздок до дитячих будинків.

Після завершення презентацій всі присутні мали змогу задати питання кожному з претендентів. І не втратили цієї нагоди. Зокрема декілька питань отримав представник стоматологічного факультету Тарас Гринчак, презентація якого викликала неоднозначні враження у присутніх.

Нагадаємо, що вибори голови Студентської ради УжНУ відбудуться 25 квітня і триватимуть з 8:00 до 17:00.

Вероніка Кобаль,

Інформаційно-видавничий центр УжНУ