Новини

05.05.2017
1578

Кафедра комп’ютерних систем та мереж запрошує випускників коледжів продовжити навчання

Кафедра комп’ютерних систем та мереж запрошує випускників коледжів продовжити навчання

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖІВ!

Кафедра комп’ютерних систем та мереж ДВНЗ «УжНУ» запрошує Вас продовжити навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» (освітня програма «Комп’ютерні системи та мережі»), яка є найбільш універсальною в галузі «Інформаційні технології».

 УМОВИ ВСТУПУ

Прийом вступників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст за спеціальністю 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», проводиться за результатами фахового вступного випробування (у формі письмового тестування), із врахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста. Успішне складання випробування дає можливість здобувати ступінь бакалавра за державним замовленням на денній формі (скорочений термін навчання – 1 рік 10 місяців), після чого продовжити навчання для здобуття ступеня магістр (термін – 1 рік 4 місяці).

Вступники, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за іншими спеціальностями, можуть бути зарахованими на другий курс денної форми навчання за результатами співбесіди та фахового вступного випробування.

Детальніше –

ДВНЗ "УжНУ" оголошує прийом на навчання на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст

Правила прийому до ДВНЗ "УжНУ" в 2017 році

Програма вступного випробування

Кафедра комп’ютерних систем та мереж

 

Категорії: