20.12.2017

Кафедра комп’ютерних систем та мереж запрошує випускників коледжів продовжити навчання

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ!

Кафедра комп’ютерних систем та мереж ДВНЗ «УжНУ» запрошує Вас продовжити навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» (освітня програма «Комп’ютерні системи та мережі»), яка є найбільш універсальною в галузі «Інформаційні технології».

Прийом вступників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», проводиться за результатами фахового вступного випробування (у формі письмового тестування), із врахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста. Успішне складання випробування дає можливість здобувати ступінь бакалавра за державним замовленням на денній формі (скорочений термін навчання – 1 рік 10 місяців), після чого продовжити навчання для здобуття ступеня магістр (термін – 1 рік 4 місяці).

Вступники, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за іншими спеціальностями, можуть бути зарахованими на другий або третій курс денної форми навчання за результатами фахового вступного випробування із врахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

Детально про вступ:

Програма фахового вступного випробування

Кафедра комп’ютерних систем та мереж