31.08.2015

Дорогі студенти і викладачі Ужгородського національного університету! З Днем знань!

Дорогі студенти і викладачі Ужгородського національного університету!

Вітаю Вас із Днем Знань – одним із улюблених та важливих свят для українців, зокрема для університетських громад. Бажаю студентам навчатися фаху, здобувати знання, навички та вміння, які будуть корисними у подальшому житті, викладачам – отримувати професійне визнання від студентів, колег, колективу, держави. Впевнений, що успішне майбутнє України залежить від змін у сфері освіти, формування широкого кола професіоналів, які знають як і для чого проводити реформи у нашій державі і – основне – є людьми з чіткою громадянською позицією.

Китайський мудрець Конфуцій стверджував: «Виберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня в своєму житті». Тому бажаю, щоб навчання, освітянська робота, спілкування у колі однодумців в Ужгородському національному університеті приносили задоволення, переконували кожного дня у правильності професійного вибору. Успіхів усім нам !

Володимир Смоланка,

ректор УжНУ