06.11.2017

До відома науковців Ужгородського національного університету та осіб, які не є співробітниками університету, але мають професійну потребу в доступі до електронних наукових баз даних!

Віднедавна, Ужгородський національний університет отримав доступ до реферативних, наукометричних баз даних WebofScience та Scopusв режимі он-лайн, згідно наказу МОН України від 19.09.2017 № 1286 "Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних".

Наявність профілю користувача WebofScience дозволяє:

o  ·        Зберігати публікації у бібліографічному менеджері EndNote

o  ·        Зберігати історію пошуку

o  ·        Створювати повідомлення про цитування публікації

o  ·        Створювати повідомлення про нові публікації за означеною темою

o  ·        Подавати свої публікації до авторського профілю ResearcherID

Основні переваги:

o  Можливість пошуку та встановлення зв'язків в українських вчених з найбільш впливовою професурою, дослідниками та керівниками наукових організацій для наукового та фінансово-економічного співробітництва;

o  Значне поліпшення показників науково-дослідних установ та університетів за кількістю наукових публікацій завдяки використанню доступу до інформаційних ресурсів Платформи;

Головні особливості Web of Science:

o   Індекс найбільш впливових наукових публікацій з 18 711 найменувань періодичних видань та 150 000 світових наукових конференцій;

o   Дані, що надаються, охоплюють більш ніж 251 наукову дисціпліну;

o   Архів з 1900 р. містить дані щодо цитованості для більш ніж 57 млн. документів;

o   Доступ до користування бібліографічною утилітою EndNote Online;

o   Аналітика та візуалізація цитувань;

o   Доступ до більш ніж 23,6 млн. винаходів, представлених 50 патентними органами зі всього світу;

o   Можливість у вчених та керівників науково-дослідних підрозділів та установ, завдяки Journal Citation Reports, проведення аналізу результативності публікацій в періодиці та порівняння показників наукових публікаций зі світовими аналогами.

Детальніше про БД і користування library@uzhnu.edu.ua та за покликанням.