04.10.2017

До фондів бібліотеки університету передано примірники книги «Фінансове право» її автором Мартою Гнатівною Волощук

До фондів бібліотеки університету передано примірники книги «Фінансове право»  її автором  Мартою Гнатівною Волощук

Нещодавно автор навчальної розробки «Фінансове право», Волощук Марта Гнатівна, заслужений економіст України, державний радник податкової служби 2 рангу, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права УжНУ, передала до фондів бібліотеки університету примірники книги, підготовлені у співавторстві з Карабін Тетяною Олександрівною, доктором юридичних наук, завідувачем кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права УжНУ та Менджул Марією Василівною, кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільного права та процесу УжНУ. Попередні видання, які виходили з-під пера авторського колективу, були надзвичайно затребувані серед студентів, оскільки фінансове право є не тільки важливою, але й складною галуззю права і навчальною дисципліною. Це зумовлено як значною кількістю законів та інших нормативно-правових актів, які регламентують фінансові правовідносини, так і численними змінами їх положень. Безумовно, автори зробили успішну спробу врахувати постійні зміни нормативно-правових актів у фінансовій сфері, зміни у сфері фінансової діяльності держави, реформування та приведення українського законодавства до європейських стандартів.

Автори сподіваються, що нове видання «Фінансове право» стане таким ж цікавим та корисним для різних категорій читачів – викладачів та студентів юридичних та економічних факультетів, юристів, економістів, податківців, як і попередні видання.