Для вступників за ОС «Магістр» на спеціальності 052 «Політологія», 053 «Психологія», 054 «Соціологія»

Порядок вступу

1.    Додатковий вступний іспит. Реєстрація з 14 по 31 травня!!!

Його проходять вступники, які закінчили навчання з іншої спеціальності. Додаткове вступне випробування у ДВНЗ "УжНУ" проводиться у формі співбесіди.

Іспит буде відбуватись у наступні дати:

18 травня о 12.00;

25 травня о 12.00;

30 травня о 14.00.

Реєстрація на ЗНО для таких вступників ("перехресний" вступ) можлива лише за умови успішного складання додаткового фахового випробування.

Для допуску до додаткового вступного випробування необхідно подати до приймальної комісії (ауд. 228, вул. Університетська, 14) :

1). Копію документа, що посвідчує особу (паспорта).

2). Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

3). Копію документа державного зразка (диплома) про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) - для випускників минулих років або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, видану за місцем навчання (деканат факультету ДВНЗ "УжНУ" або ректорат іншого закладу вищої освіти), - для осіб, які завершують навчання за ступенем бакалавра у 2018 році.

4). Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

2.    ЗНО. Реєстрація з 14 травня до 18.00 5 червня

Зовнішнє незалежне оцінювання проходять усі вступники на вказані спеціальності!!!

Тестування з іноземної мови відбудеться 11 липня на базі шкіл м.Ужгорода

Реєстрація випускників бакалаврату ДВНЗ "УжНУ" 2018 року для вступу за "своєю" спеціальністю буде здійснюватися відбірковою комісією факультету.

Для реєстрації необхідно подати:

1. Копію документа, що посвідчує особу (паспорта).

2. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

3. Копію документа державного зразка (диплома) про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) - для випускників минулих років або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, видану за місцем навчання (деканат факультету ДВНЗ "УжНУ" або ректорат іншого закладу вищої освіти), - для осіб, які завершують навчання за ступенем бакалавра у 2018 році.

4. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Програми ЗНО доступні за наступним посиланням http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/15219

3. Фахові вступні випробування проводяться з 02 липня по 29 липня;

4. Надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням до 13 серпня;

5. Виконання вимог Правил прийому для зарахування до 18.00 години 18 серпня;

6. Наказ про зарахування за державним замовленням видається до 12.00 години 20 серпня.