23.05.2017

Біолог Владислав Ребрик здобув «Кубок Дружби» з настільного тенісу

В Ужгородському національному університеті триває Тиждень студентської дружби. Нині, 23 травня, у спортивному комплексі університету розігрували кубок з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь дев’ятнадцять студентів. За «кубок дружби» боролися хлопці та дівчата факультету здоров’я та фізичного виховання, суспільних наук, історії та міжнародних відносин, біологічного, інженерно-технічного та математичного факультетів, медфаку №2 та коледжу.

«Я не займаюся настільним тенісом професійно, але саме цей вид спорту мені до душі. Атмосфера під час гри дуже класна, я б навіть сказала – бойова. Зараз закінчення року і в студентів дуже велике навантаження, тому переконана, що подібні заходи – хороша нагода розвіятися та з користю провести час» - розповідає студентка факультету історії та міжнародних відносин Яна Марканич.

Співорганізатори заходу, Закарпатське угорськомовне товариство студентів та молодих дослідників, розповідають, що намагалися долучити до змагань якомога більше представників різних національностей, які навчаються у виші.

«У сьогоднішніх змаганнях беруть участь українські, угорські та індійські студенти. Ми маємо на меті не тільки визначити найкращого гравця в настільний теніс, але й познайомити студентів різних факультетів між собою»  - зазначив  заступник голови ЗУТСМД Норберт Бенце.

Головним суддею змагань став старший викладач кафедри фізичного виховання Шандор Ковач, який також нагороджував переможця. Ним став студент біологічного факультету, член збірної УжНУ з настільного тенісу Владислав Ребрик.

На цьому спортивні заходи Студентського тижня дружби УжНУ не закінчуються, адже вже завтра наступний етап – змагання з волейболу та крикету. До участі в яких запрошуються усі охочі.

Вероніка Кобаль,

Інформаційно-видавничий центр УжНУ