20.09.2017

Студенти-туризмознавці долучилися до відкриття Міжнародного тижня туризму У «Совиному гнізді» обговорювали сучасні реалії розвитку туристичного ринку Закарпаття та його сусідів

Студенти-туризмознавці долучилися до відкриття Міжнародного тижня туризму

У рамках Міжнародного туристичного тижня в Закарпатській області у приміщенні Ужгородського культурно-історичного центру «Совине гніздо» 19 вересня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Три «Т» у туризмі». Захід є ґрунтовною платформою для обговорення сучасних реалій розвитку туристичного ринку Закарпаття та його сусідів.

Програма зібрання включала три панельні дискусії, які акцентують увагу на розвитку туризму у нашій області:

• Сталий розвиток Карпат – запорука розвитку туристичної галузі;
  • Розвиток туристичних дестинацій через популяризацію культурно-історичних та мистецьких закладів (музеї, галереї, замки, палаци тощо);
  • Туристичні тренди: конкурентноздатність і новизна (де виступила й доцент кафедри туризму Надія Чир).

Щорічний захід у рамках відзначення Тижня туризму влаштовує Закарпатська обласна державна адміністрація та обласна рада з участю й за сприяння Регіональної туристичної ради Закарпаття.

Уже традиційно активну участь у цих заходах беруть і студенти факультету туризму та МК під керівництвом доцента кафедри туризму, члена Правління громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття» Василя Кочана.

За інформацією доцента кафедри туризму Василя Кочана