YouControl відкрив студентам УжНУ доступ для перевірки контрагентів!

ДВНЗ «Ужгородський національний університет» підписав меморандум із компанією YouControl з метою підвищення рівня обізнаності студентів щодо необхідності перевірки контрагентів та забезпечення безпеки бізнесу шляхом відстеження змін фінансового стану або репутації компаній завдяки щоденному моніторингу відкритих державних реєстрів.

У середу, 19 квітня, на кафедрі фінансів і банківської справи був проведений скайп-тренінг по питанню практичного використання аналітичної системи YouControl для перевірки контрагентів з метою мінімізації операційних ризиків.

Спікером виступив досвідчений бізнес-аналітик Ігор Курочка, який розповів історію становлення самої компанії, зробив екскурс по аналітичній системі YouControl та на практичних кейсах показав, як проводити аналіз контрагентів на благонадійність, використовуючи інформацію з державних реєстрів.

Вже з 19 березня студенти можуть вільно використовувати наданий компанією ліцензійний аккаунт аналітичної платформи для практичних занять у межах навчальної програми та підготовки наукових робіт. Доступ до аккаунту регламентується кафедрою фінансів і банківської справи (відповідальна особа – проф. Пойда-Носик Н.Н.).

YouControl - інформаційно-аналітична платформа для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Ресурс дозволяє отримати актуальну на час запиту інформацію про компанію із понад 30 державних реєстрів і щоденно дізнаватись про зміни, що відбуваються.

YouControl - досьє на кожну компанію України.