03.05.2018

Щиро вітаємо асистента кафедри кримінального права та процесу Оксану Василівну Маслюк з успішним захистом дисертаційного дослідження

Щиро вітаємо асистента кафедри кримінального права та процесу                                                Оксану Василівну Маслюк з успішним захистом дисертаційного дослідження

Колектив юридичного факультету щиро вітає асистента кафедри кримінального права та процесу Оксану Василівну Маслюк з успішним захистом дисертаційного дослідження.

Захист дисертації Оксани Маслюк «Процесуальна діяльність захисника зі спростування підозри (обвинувачення)» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність  відбувся  3 травня 2018 року в спеціалізованій вченій раді К 35.052.23 Національного університету «Львівська політехніка».

Бажаємо Вам успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й в майбутніх наукових пошуках.