Колектив кафедри органічної хімії прийняв участь у роботі VII Української конференції «Домбровські хімічні читання – 2017», яка відбулася у місті Яремче 12-16 вересня. Співробітники кафедри органічної хімії Онисько Михайло, Сливка Михайло, Кут Микола та Король Наталія зробили доповіді, які представили основні здобутки наукової роботи кафедри і одержали високу оцінку. Загалом, конференція пройшла на високому науковому та організаційному рівні, були встановлені міжуніверситетські зв’язки та закладені засади творчої співпраці між науковими колективами.