06.06.2017

Кафедра економічної теорії провела щорічну студентську наукову конференцію «Актуальні проблеми сучасного економічного розвитку»

Сучасна система вищої освіти передбачає для студентів не лише відвідування лекцій, семінарів, практичних і лабораторних занять, але й активну участь у науковій, творчій та практичній діяльності. Важливою ділянкою наукової роботи є проведення досліджень, виконання професійних завдань, апробування своїх досягнень на семінарах, науково-практичних конференціях, «круглих столах», олімпіадах, конкурсах.

З-поміж форм студентської наукової роботи курсові та дипломні проекти є, по суті, узагальнюючим результатом. Курсові дослідження з курсу «Макроекономіка», які студенти 2-го курсу економічного факультету виконують на кафедрі економічної теорії, є важливою складовою підготовки кваліфікованих фахівців, спроможних самостійно виконувати професійні та наукові завдання.

30 травня 2017 року на економічному факультеті під егідою кафедри економічної теорії відбулася щорічна студентська наукова конференція «Актуальні проблеми сучасного економічного розвитку».

До присутніх з вітальним словом звернувся декан факультету доцент Віталій Сержанов з побажаннями творчих злетів, наукових відкриттів та мирного майбутнього. До активної дискусії та плідної роботи учасників конференції закликав завідувач кафедри економічної теорії доцент Олександр Молнар.

Модератор конференції та науковий керівник курсових проектів доцент кафедри економічної теорії Світлана П’ясецька-Устич наголосила, що метою студентського форуму є обговорення найбільш важливих проблем соціально-економічного розвитку України, та побажала учасникам конструктивної роботи.

Результати своїх наукових досліджень представили 14 студентів 2-го курсу всіх спеціальностей. Виступи студентів супроводжувалися цікавими та змістовними мультимедійними презентаціями. Учасники конференції активно обговорювали доповіді, задавали змістовні питання виступаючим.

За результатами  обговорення визначено кращі наукові студентські роботи. Переможцями стали: Вікторія Левицька («Тіньова економіка в Україні»), Христина Мількович («Взаємозв’язок інфляції і безробіття») та Михайло Харахурсах («Мультиплікативний ефект дії приросту інвестицій»). Всі представлені наукові дослідження  відзначалися змістовністю та належною якістю.

Участь у роботі конференції дозволила студентам збагатитися новими знаннями у галузі макроекономіки, здобути практичні навички наукової дискусії та презентації результатів власних досліджень, що є важливим для сучасних фахівців-економістів.

За інформацією доцента кафедри економічної теорії Світлани П’ясецької-Устич.