06.06.2017

Кафедра психології отримала ліцензійний дозвіл на підготовку магістрів психології за заочною формою навчання

Відповідно до рішення Ліцензійної  комісії від 28 квітня 2017 року протокол № 50/1, наказу МОН України від 5 травня 2017 року № 88-л Ужгородський національний університет  (факультет суспільних наук) отримав ліцензійний дозвіл на підготовку магістрів психології  (заочна форма навчання).

Після завершення навчання випускники отримують кваліфікацію «Магістр психології». Магістр психології може працювати в таких галузях, як соціальне забезпечення, охорона здоров’я, фізична культура, освіта, наука тощо.

Типовими посадами фахівця психолога є:викладач вищого навчального закладу;науковий співробітник (психологія);психолог;консультант психолого-медико-педагогічної консультації; психолог у закладах освіти, на підприємствах, органах державної влади; психолог-консультант; фахівець з найму робочої сили; помічник керівника виробничого підрозділу; психодіагностична та психокорекційна  робота з різними категоріями громадян; надання консультативних послуг фізичним особам, установам та організаціям; проведення соцільно-психологічних досліджень та оптимізація психологічного клімату у трудових колективах тощо.

Умови навчання: денна та заочна форма терміном 1 рік 4 місяці.

Ліцензійний обсяг – 30 місць денної та 30 місць заочної форми навчання.

Адреса:88016, м. Ужгород, вул. Університетська, 14 (третій поверх головного корпусу УжНУ), кім. 335.

Тел.: (0312) 64-03-14 – деканат.