Військово-мобілізаційний підрозділ

Військово-мобілізаційний підрозділ  у своїй роботі керується:

1. Конституцією України;
  2. Законами України:
  • «Про оборону України»;
  • «Про військовий обов’язок і військову службу»;
  • «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Головною метою військово-мобілізаційного підрозділу є:

• ведення персонального обліку призовників і військовозобов’язаних, який передбачає облік відомостей щодо призовників і військовозобов’язаних за місцем роботи або навчання;
  • ведення обліку військовозобов’язаних і призовників з-поміж працівників, здійснюючи заходи щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час і надавати звітність із цих питань відповідним органам державної влади.

Військовозобов’язані (призовники), які працевлаштовуються на роботу в Ужгородський національний університет повинні мати з собою документи, для пред’явлення у військово-мобілізаційний відділ, а саме:

• військово-обліковий документ (військовий квиток або приписне);
  • паспорт;
  • одне фото 3х4;
  • заява на роботу.

Військовозобов’язані (призовники) денної форми навчання, які навчаються в Ужгородському національному університеті, згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», їм надається відстрочка від призову на строкову військову службу, і вони зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) військові комісаріати документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

Військовозобов’язані (призовники), які навчаються або працюють в Ужгородському національному університеті і в яких змінилися особисті данні негайно зобов’язані явитися у військово-мобілізаційний підрозділ, для внесення змін у особові картки працівника.

Провідні спеціалісти  військово-мобілізаційного підрозділу:

1. Барзак Леонід Ілліч;
  2. Пйоса Марина Іванівна.