Факультет міжнародних економічних відносин


Факультет міжнародних відносин – один із найпрестижніших факультетів УжНУ і випускає одних із найзатребованіших спеціалістів не лише в Україні, а й за кордоном. Факультет  бере свій початок з 1998 р., коли  було відкрито Філію Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Вже понад 10 років факультет очолює доктор політичних наук, професор Микола Михайлович Палінчак.

Навчальний процес на факультеті забезпечують три кафедри: випускова кафедра міжнародних економічних відносин (зав.каф. проф.Приходько В.П.), кафедра міжнародних відносин (в.о.зав.каф. проф.Панов А.В.) та кафедра теорії та практики перекладу (в.о.зав.каф. проф.Зимомря І.М.).

Факультет забезпечує підготовку фахівців зі спеціальності «міжнародні економічні відносини» у рамках наступних спеціалізацій: «економічна дипломатія», «міжнародний бізнес», «інвестиційна політика» та «міжнародна економіка». Випускники факультету по закінченню навчання отримують диплом міжнародного зразка та крім основної спеціальності «міжнародник-економіст» отримують ще кваліфікацію «референта-перекладача». Також студенти факультету міжнародних відносин мають можливість одночасно отримати диплом Європейського Союзу.

У студентів-міжнародників є унікальна нагода стажуватись за кордоном, брати участь у програмах студентського обміну, відвідувати в рамках міжнародних програм багато країн світу, а також проходити практику та бути працевлаштованими як у держустановах, так і на провідних підприємствах з іноземними інвестиціями (Джейбіл, Ядзакі, Флекстронікс, Єврокар).