Міжнародна асоціація випускників
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

31.08.2017

Всеукраїнське видання відзначило книгу одного з ініціаторів створення нашої Асоціації – Дезидерія Петнегазі «Про життя, професію, родину»

«Роздуми читача» – так скромно визначив жанр свого обширного, на газетну шпальту, матеріалу «Акварель життя доктора Петнегазі» Юрій Віленський – кандидат медичних наук, відомий дослідник історії української медицини, номінант всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. С. Руданського. Його статтю, присвячену виходу в світ книги спогадів патріарха закарпатської медицини, 90-річчя якого відзначили нещодавно, Дезидерія Петнегазі, вміщено у свіжому номері спеціалізованого видання «Новини медицини і фармації в Україні», що індексується в наукометричних базах даних РИНЦ (Science Index) і Google Scholar і виходить солідним накладом – 50 тисяч примірників.

02.08.2017

Олександр Сливка: «Міжнародна асоціація випускників має об’єднати зусилля різних поколінь для розвитку університету»

Кожен авторитетний університет в Україні і за кордоном має свою асоціацію випускників, навколо якої об’єднуються люди різних поколінь задля підтримки, допомоги рідному вишу. Роки навчання в університеті запам’ятовуються на все життя, тому Альма-матер ще й неабияк згуртовує всіх, хто коли-небудь навчався у її стінах. Саме аби об’єднати таких випускників, які нині живуть і працюють в різних куточках України і світу, а ще – прискорити становлення інноваційного закладу європейського рівня, на створили Міжнародну асоціацію випускників УжНУ.

14.07.2017

Міжнародна асоціація випускників провела зустріч з подружжям Голдовських – ініціаторами осередку в Ізраїлі

З ініціативи Міжнародної асоціації випускників 12 липня в УжНУ відбулася зустріч з Надією і Віктором Голдовськими – випускниками фізичного факультету, докторами філософії, які нині проживають в Ізраїлі й успішно реалізувалися професійно. Надія та Віктор були першими з випускників вишу, які нині проживають за кордоном, хто найшвидше відгукнувся на ідею створення осередку Асоціації.